Poznaj zajęcia od środka i zapoznaj się z cennikiem

Nie chcę żebyś kupował/-a kota w worku dlatego przygotowałam dla Ciebie:

 • szczegółowy opis zajęc krok po kroku,
 • informację o karnetach do wyboru razem z cennikiem
 • kilka pytań, które pomogą upewnić się Tobie czy te zajęcia na pewno są dla Ciebie
 • odpowiedzi na najczęsciej zadawane pytania przez osoby chcące zapisać się na zajęcia

Opis zajęć krok po kroku

1

Weź udział w pierwszej lekcji

 • Ty widzisz jak uczę na żywo, Ja sprawdzam Twój poziom, nie ma testu typu A/B/C/D.
 • Lekcja składa się z dwóch części. Pierwsza jest informacyjna, w czasie której przeprowadzam z Tobą krótki wywiad – rozmawiam o Twoich potrzebach językowych, dotychczasowych doświadczeniach związanych z nauką języka angielskiego oraz o tym, jaki tryb pracy Ci odpowiada. Druga część to lekcja próbna, w czasie której dostajesz próbkę mojej pracy.
 • Wspólnie ustalamy cel nauki.
 • Wyposażąm Cię także w wiedzę o skutecznych metodach nauki, np. dlaczego wkuwanie to metoda, która nigdy nie działa.

2

Po lekcji próbnej

 • Dokonujesz zakupu interesującego Cię pakietu zajeć i ustalasz termin spotkań na najbliższe tygodnie

Dostajesz dostęp do:

 • platformy online gdzie będą się znajdowały wszystkie materiały dla Ciebie;
 • aplikacji wspomagającej naukę słownictwa. Przed każdym nowym tematem dostaniesz zestaw słownictwa do uczenia się w aplikacji. Jeśli jeszcze z żadnej nich nie korzystałeś/-aś, nie martw się , przygotowałam krótką instrukcję krok po kroku jak działa dana strona czy program.
 • na paltformie znajdziesz tez informację o  stronach www wspomagających naukę oraz sprzęcie przydatnym przy zajęciach online

3

Wybierasz tematykę zajęć

Ja jako lektor podsyłam Ci listę proponowanych tematów, związanych z preferencjami językowymi, które ustaliliśmy w czasie lekcji próbnej.

W każdym pakiecie znajdują się 2 lub 3 tematy.

Ty decydujesz, które tematy przerabiamy, czy tylko jeden a może wszystkie zaproponowane.

4

W czasie zajęć

Minimum 80% to rozmowa. Ćwiczenie scenek, wypowiedź na dany temat – to już zależy od tego jaki pakiet został przez Ciebie wybrany. W czasie lekcji też słuchamy. Jeśli masz ochotę to jakieś gry też się pojawią. Lekcja to  także czas dla Ciebie na zadawanie pytań jeśli masz z czymś problem.

Do Ciebie należy decyzja czy bardziej Chcesz się skupić na np:. gramatyce, konwersacjach a może wszystkich umiejętnościach językowych.

Nie tracimy czasu na długie czytanie tekstu czy rozwiązywanie 100 zadań z cyklu ” wpisz właściwy czasownik”.

5

Co z zadaniem domowym

Dla utrwalania wiedzy poza zajęciami na platformie znajdziesz krótkie zadania domowe. W 80% mają one formę zadań online, więc od razu widzisz swoje rezultaty. Jako zadanie domowe może też pojawić się tekst czy filmik do obejrzenia, zaś jak obszerne będzie to zadanie, zależy tylko od tego, na jakim poziomie jesteś.

6

Powtórki

Każda następna lekcja zaczyna się od krótkiej powtórki.

Po przerobieniu wybranego pakietu ostatnia lekcja poświęcona jest na ćwiczenia utrwalające przerobione tematy.

Chcesz mieć 100% pewności, że te zajęcia są dla Ciebie?

Te zajęcia są dla Ciebie jeśli:

Potrzebujesz stosunkowo szybko podnieść poziom swojego języka.

Jesteś typem osoby, która musi mieć sztywno zaplanowany harmonogram działania żeby widzieć rezultaty swojej pracy.

Wiesz, że obowiązki w pracy i w domu nie wymuszą na Tobie częstego odwoływania zajęć

Twój kalendarz pozwala Ci tylko na zajęcia w ściśle określonym i zaplanowanym terminie.

Nie lubisz odkładać na później swoich zobowiązań

Potrzebujesz mieć zaplanowaną naukę z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem

Przerwy w kursie powodują u Ciebie wybicie się z rytmu nauki i zapominanie nabytej wiedzy dlatego interesuje Cię nauka długoterminowa, bez przerw (urlop, święta itp oczywiście wolne)

Zależy Ci na pierwszeństwie wyboru terminu zajęć i jego rezerwacji

Chcesz mieć możliwość nadrobienia zaległości (odwołanych zajęć) poprzez bezterminowy dostęp do lekcji i ćwiczeń online do odsłuchania lub udział w warsztatach językowych.

Te zajęcia NIE są dla Ciebie jeśli:

Zajęcia z angielskiego znajdują się na ostatnim miejscu na liście Twoich priorytetów

Nie masz planu jak znaleźć na nie czas wśród innych obowiązków

Bywa, że potrzebujesz dłuższej przerwy między kolejnymi zajęciami.

Wiesz, że obowiązki w pracy i w domu mogą doprowadzić do częstego odwoływania zajęć przez Ciebie.

Chcesz mieć możliwość na odwoływanie zajęć w tym samym dniu bez konieczności ich odrabiania i ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nie potrzebujesz nadrabiać wszystkich zaległości .

Chcesz mieć możliwość zmiany co tydzień terminu zajęć

Najczęsciej zadawane pytania

przez osoby chcące zapisać się na zajęcia. Będzie bez owijania w bawełnę. Po odpowiedź kliknij w “plusik”.

Porównałem cenę waszych zajęć z nowo otwartą szkołą na sąsiednim osiedlu, oni mają taniej. Z czego wynika wasza cena ?

Trudno nam powiedzieć co składa się na cennik innych szkół językowych, z czego on wynika. To zawsze zależy od wielu czynników. Możemy odpowiedzieć na pytanie co zawiera się w naszej cenie. Wydawać by się mogło, że cena zawiera tylko 60 minut lekcji, za które płacisz. Niezupełnie. Aby te 60 minut mogło być dla Ciebie skuteczne, my musieliśmy poświęcić znacznie więcej czasu: na studia i zdobywanie doświadczenia (Zaczęliśmy swoją przygodę z uczeniem w 2005 i 2010 roku). Także pieniędzy – na bieżąco się szkolimy, staramy się by lekcja to nie był tylko nudny podręcznik i nic więcej, ale żeby się “działo”. Dlatego doposażamy szkołę w dodatkowe pomoce naukowe. Nasze zaangażowanie to też jeden z ważnych składników, bez którego – nie oszukujmy się – zajęcia byłyby tylko odbębnieniem tematu. Do każdej lekcji staramy się wyszukać angażujące i ciekawe materiały autentyczne.
Nie będziemy też ukrywać, że szkoła językowa, jak każdy biznes, to też dodatkowe opłaty – poczynając choćby od podatków, a kończąc na opłatach za media. Nikt nas z tego nie zwolnił niestety. Uwielbiamy swoją pracę, ale nikt z nas nie chce pracować za darmo, prawda?
Teraz już wiesz co składa się na cenę.
Czy sąsiednia szkoła daje to samo za niższą cenę? Nie wiemy, trudno nam oceniać coś, czego się nie przetestowało.  Jeśli jeszcze nie jesteś do końca przekonana/-y, zajrzyj na stronę z referencjami.

Czym jest opcja płatności miesięcznej przy dłuższej współpracy?

Tak , udostępniam opcję płatności miesięcznej dla osób które:

1) Mogą sobie finansowo pozwolić tylko na taką płatność
2) Chcą przetestować zajęcia
3) Inny powód

Jak pewnie zauważył_ś jest ona droższa w porównaniu z innymi pakietami. 

Ale co w sytuacji kiedy chciał(a)bym wykupić dłuższy kurs (kilkanaście zajęć) ale mogę płacić tylko miesięcznie. 
JEST TAKA OPCJA – jak to zrobić?

Jeśli wykupisz 4 pakiety (każdy po 4 zajęcia) oraz 
1) dokonasz płatności za zajęcia w wyznaczonym terminie
2) nie będziesz miał/-a żadnej przerwy pomiędzy ich realizacją 

to dostaniesz 4 lekcje GRATIS czyli masz 20 lekcji w cenie 16

Oczywiście jeśli po drodze dostał_ś lekcje bonusowe za szybszy zakup ilość lekcji może ci się zwiększyć do 24 

Mam czas na zajęcia tylko raz w tygodniu, czy jest taka opcja?

Praca, rodzina, dzielenie czasu pomiędzy inne zainteresowania i obowiązki – my to doskonale rozumiemy. Nie wymagamy od Ciebie wybrania kursu z częstotliwością zajęć dwa razy w tygodniu jeśli wiesz, że jest to niemożliwe. Natomiast ważne jest żebyś wiedział/-a, że jedna godzina na tydzień to za mało. Nieważne czy poświęcisz ją na kurs językowy, czy samodzielną naukę w domu – 60 minut na 10080 (tyle minut liczy tydzień) to zdecydowanie mało. Jeśli chcesz zobaczyć rezultaty, to musisz nastawić się też na pracę w domu. Nie musi to byś ślęczenie i kucie słówek (zresztą to najgorsza z możliwych technik nauki). 15 minut dziennie z ulubionym kanałem po angielsku na YouTubie lub 30 minut co drugi dzień śledząc angielskojęzyczne media, to już coś. Tak właśnie wyglądają u nas zadania z pracy domowej: krótki film, nagranie, artykuł z anglojęzycznej prasy, tekst z podręcznika. Dostajesz to od nas w prezencie do samodzielnego ćwiczenia. Polecimy Ci też kilka aplikacji do ćwiczenia słownictwa oraz innych umiejętności językowych. Jedną z nich  jest np. Quizlet. Nasi uczniowie bardzo lubią tę aplikację, ponieważ swoje zestawy słówek mogą ćwiczyć wszędzie, np. w czasie przerwy pracy (aplikacja jest dostępna na komputery stacjonarne jak i na urządzenia mobilne). Chwalą ją sobie tez za możliwość ćwiczenia wymowy.
Przedstawiliśmy Ci kilka przykładów z wielu jak rozwijać swój język poza zajęciami. O reszcie dowiesz się już na zajęciach.

Zapomnieliśmy dodać – zdarza się że piszą do nas osoby chcące zapisać się na zajęcia z jednym zastrzeżeniem: “nie będę robić pracy domowej, nie będę niczego czytać”. Szczerze? Ciężko widzimy taką współpracę. Tak jak napisaliśmy wyżej – dodatkowe zadania to dodatkowa szansa na rozwój. Bez tego nie oczekuj rezultatów.

Czy da się przełożyć zajęcia?

Z nauką języka obcego jest jak z odchudzaniem. Jeśli robisz to regularnie, to widzisz efekty. Odpuszczasz, nie ćwiczysz, przekładasz w czasie – nie masz co liczyć na poprawę. Odkładanie i odkładanie prowadzi do tego, że człowiek z czasem zrezygnuje z celu, który postawił sobie na początku drogi. Chcesz tego?

Oczywiście, zdarzają się nagłe sytuacje – choroba czy wyjazd służbowy, a Ty nie chcesz, żeby pieniądze za lekcję przepadły. Wtedy proponujemy Ci kilka rozwiązań, np. dostęp do biblioteki online z lekcjami, gdzie za pomocą aplikacji możesz przećwiczyć, odsłuchać dany materiał.

Klienci bardzo sobie cenią tę możliwość ponieważ wygospodarowanie dodatkowego czasu na nadrabianie nie jest taką prostą sprawą.

Istnieje też możliwość przełożenia zajęć na inny termin – to wszystko zależy od tego na jaki pakiet zajęć się zdecydujesz, jakie będą Twoje potrzeby. Dzięki temu nie przerywasz swojego planu, ćwiczysz dalej, stale jesteś w formie. Wierz mi – wybić się z rytmu jest bardzo łatwo, a wrócić już nie tak prosto. Pracujemy tym systemem od kilku lat z naszymi uczniami i świetnie się to sprawdza. Inaczej już dawno byśmy z tego zrezygnowali. Aby można było przełożyć zajęcia bezpłatnie, należy poinformować lektora o tym fakcie najpóźniej:

 1.  24 h przed planowanymi zajęciami, 

Zdarzyło Ci się przełożyć lekcje  po wyznaczonym terminie, ale bardzo zależy Ci aby nie „stracić ” tej lekcji? Masz dwie możliwości:

 • na Twoje życzenie za darmo otrzymasz ćwiczenia online do samodzielnego przerobienia materiału.
 • lub jeśli wykupił_ś zajęcia wcześniej z bonusową lekcją – to właśnie ją możesz potraktować jako koło ratunkowe w przypadku nagłego odwołania.

Dlaczego nie można przełożyć zajęć w tym samym dniu?

Wyobraź sobie sytuację kiedy to ty jesteś: nauczycielem, lekarką, fryzjerem, kosmetyczką itp. Dzwoni do Ciebie klient godzinę przed i odwołuje zajęcia. Pamiętaj że takich sytuacji w miesiącu potrafi być kilkanaście. Byłbyś/Byłabyś zadowolona??? Na jedno miejsce zawsze jest kilku chętnych, więc taka sytuacja jest też nie fair wobec osób, które bardzo chciały się zapisać a zabrakło dla nich miejsca.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że są lektorzy, którzy oferują lekcje z odwoływaniem na 1h przed zajęciami. Tylko po co się później denerwować, że lektor przełożył Ci trzecią lekcję z rzędu (pamiętaj, to działa w dwie strony), a Ty dalej stoisz w miejscu i już wyleciały Ci z głowy wyrażenia z ostatnich zajęć.  SYSTEMATYCZNOŚĆ to klucz do sukcesu. Koniec, kropka.

Czy mogę zapłacić za pojedyncze zajęcia?

Płatności za zajęcia dokonujesz zawsze za cały pakiet, nie ma możliwości rozłożenia płatności na pojedyńcze zajęcia. Pamiętaj o opłaceniu zajęć przed pierwszą lekcją z pakietu, tylko w ten sposób rezerwujesz sobie wybrane terminy.

Co oznacza +1 przy każdych zajęciach?

+1 to lekcja bonusowa    ( w przypadku karnetów 2×40 – 2 lekcje gratis)

To właśnie ona najczęsciej jest Twoim kołem ratunkowym kiedy nagle musisz odwołać zajęcia – możesz ją wtedy wykorzystać zamiast odwołanych zajęć lub po prostu mieć tańsze zajęcia jesli uda Ci się nie opóścić żadnych.

Jak możesz ją dostać:

1)Jeśli zaczynasz dopiero zajęcia. Opłać pakiet do 24h po lekcji pórbnej a otrzymasz lekcję gratisową do swojego pakietu

2)kontynuujesz zajęcia zapłać za kolejny pakiet najpóźniej 2 tygodnie przed ostatnią lekcją z poprzedniego pakietu.

3)uczęszczał_ś do mnie na zajęcia już wcześniej ale własnie zmienił się pakiet/cennik (aktualny obowiązuje od 01.2023) termin płatności wyznaczę Ci ja – Twój lektor.

I koniecznie zaakceptuj regulamin zajęć

Jeśli zapłacisz po wyznaczonym terminie lub nie zaakceptujesz regulaminu Bonus przepada.

Mam 14 lat - czy mogę się zapisać na zajęcia?

Uczniowie poniżej 18 roku życia jak najbardziej mogą się zapisać na zajęcia wówczas ja jako lektor podpisuję z rodzicem umowę na świadczenie usług edukacyjnych , nie ma możliwości wykupienia karnetów.

Pakiety – Cennik – zajęcia indywidualne/ w parach

 • Pierwsza lekcja próbna to koszt 130 zł
 • Pojedyncza konsultacja 160 zł

Pakiety lekcji obejmują odpowiednio 8,12,16, lekcji.
16 lub 24 lekcje x2 w tygodniu

 

Chcesz dostać dodatkową lekcję Gratis +1 przy każdym pakiecie

– zapoznanj się z najczęsciej zadawanymi pytaniami powyżej